Německy v pohodě | Mgr. Soňa Felixová
21616
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21616,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Online výuka

Je pro mě především spolupráce – spolujízda v rychlém či pomalém tempu podle Vašeho výběru. Neslibuji tedy, že Vás naučím německy, ale pomůžu Vám vytvořit rámec, abyste se německy naučili sami.

 

Určím zastávky, nachystám mapu trasy, vymyslím objížďky nezajímavých míst a navrhnu zkratky přesně do míst, kam každý z Vás potřebujete. Budu Vám spolehlivou průvodkyní na cestě, kterou jsem projela už tolikrát, že ji znám nazpaměť. Dohlédnu na to, zda jedete správnou rychlostí, a hlavně na to, aby Vás cesta bavila.

 

Proč? Protože mě to celé nesmírně baví  – natolik, že jsem se už nemohla dočkat, až vyrazíme. V sekci „Kurzy“ jsem Vám proto předem nachystala několik výletů k nejoblíbenějším a nejžádanějších lokalitám. Věřím, že si z nich vyberete cíl podle svých potřeb a představ.

 

Pokud ne, dejte vědět, nachystáme spolu trasu na míru v závislosti na Vašich časových možnostech, schopnostech a představách. Ale pozor: na plyn musíte ve všech případech šlapat sami. Jedině tak totiž někam dojedeme, jedině tak mají výlety smysl.