Německy v pohodě | Mgr. Soňa Felixová
21619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21619,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Online kurzy

Jsou pro mě propojení teorie s praxí. Výsledek dlouholetého sledování toho, co lidé v jednotlivých oborech a povoláních potřebují. Destilace témat z mé dlouholeté práce tlumočnice a překladatelky a působení v každém z nabízených oborů kombinovaná z bohatými zkušenostmi, které jsem získala jako lektorka jazyků. Zábava motivovaná přesvědčením, že jsme na světě proto, abychom se učili a rozvíjeli k vyššímu (nejen) jazykovému sebevědomí a vzájemnému porozumění.

 

Obsahy dané tím, že se nejlépe naučíte to, co Vás baví a ještě lépe to, co v životě skutečně potřebujete.  Ostatně už Mefisto v Goethově „Faustu“ řekl, že „Šedivá je všechna teorie, kde zlatý strom života se zelená“. Myslím, že měl pravdu. Posuďte sami.